Czarna sukienka na wesele

Podziel się z innymi!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Google+Email this to someone

czarna sukienka na wesele            czarna sukienka 2

sukienki  – asos.com

Podobnie jak z białą, tak i czarna sukienka na wesele często wzbudza wątpliwości. Obawiamy się, że jest to kolor przypisany pogrzebom.

Nic bardziej mylnego! W przeciwieństwie do białej sukienki, zakładając czarną nie popełnisz żadnego nietaktu. Mała czarna to klasyka wśród wieczorowych sukienek!

Jedynie zabobonne ciotki, mogą coś pobąkiwać pod nosem, ale nie jest to powód, abyś zrezygnowała z takiego koloru. Mamy jednak pewną radę. Nie łącz czarnej sukienki z czarnymi dodatkami. Niech będą w kolorze, złote, srebrne albo nawet białe, aby rzeczywiście uniknąć pogrzebowej stylizacji.

Tak więc jeżeli jesteś posiadaczką eleganckiej czarnej sukienki, albo wesele jest właśnie okazją, żeby się w taką zaopatrzyć to korzystaj, bo tka sukienka zawsze ratuje kobietę w sytuacji, gdy „nie ma się w co ubrać”, więc na pewno nie będzie to jednorazowy zakup.

sluga czarna sukienka            czarna sukienka czarna sukienka odkryte plecy            sukienka czarna

sukienki – asos.com

sukienka wesele czern                 sukienka czarna wesele sukienka czarna 2             czarna kiecka

sukienki – oui.pl

 

 

Podziel się z innymi!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Google+Email this to someone

Tagi: ,

1 komentarz

  1. Anonim 15 września 2014 at 11:59 Reply

    Ja uwielbiam czarny kolor i tez kupiłam czarną sukienkę, bo przynajmniej ją wykorzystam jeszcze na inne okazje, a nie będzie to jednorazówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


2 + jeden =