Jaki biustonosz do sukienki bez ramiączek

Podziel się z innymi!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Google+Email this to someone

Kupiłaś sobie rewelacyjną sukienkę bez ramiączek, w której wyglądasz fenomenalnie ale pojawił się problem. Nie wiesz teraz jaki biustonosz będzie pod nią odpowiedni? Postaram się pokazać Ci właściwy stanik do sukienki bez ramiączek, oraz taki, którego zdecydowanie nie powinnaś nosić.

Po pierwsze skoro kupiłaś sukienkę bez ramiączek, oznacza to, że taka Ci się spodobała – odsłaniająca ramiona. Nie zakładaj więc pod nią czasem biustonosza z ramiączkami, nawet jeśli pasuje kolorystycznie. Jest to nieeleganckie i popsuje efekt wizualny sukienki.


Pomyślisz więc może, że doskonale sprawdzą się ramiączka silikonowe? Otóż nie. Przezroczyste nie znaczy niewidoczne. Ja osobiście uważam takie ramiączka za nieeleganckie i nie widzę dla nich praktycznego zastosowania (nawet do bluzki na ramiączkach), a kolejnym argumentem przemawiającym przeciwko nim jest to, że są po prostu niewygodne.

Najlepiej więc wybrać biustonosz z odpinanymi ramiączkami. Być może masz już taki w domu? Biegniesz więc do szafy, odpinasz ramiączka, mierzysz biustonosz razem z sukienką i… jest źle.

Może mierzysz właśnie taki?

barbara_cz

http://sklep.nipplex.pl – fason nieodpowiedni pod sukienkę bez ramiączek

W biustonosz o tym fasonie góra (zwłaszcza w miejscy w którym mocuje się ramiączko) zazwyczaj odstajem i niestety często wychodzi poza sukienkę, ponieważ ma niewłaściwy krój.

Najodpowiedniejszym biustonoszem pod taką sukienkę będzie bardotka. Właściwie wyprofilowany kształt miseczki będzie idealny do sukienki bez ramiączek.

elise_bialy_0679_2

http://sklep.nipplex.pl – właściwy fason pod sukienkę bez ramiączek

Często w bardotkach można spotkać wszytą silikonową taśmę (po wewnętrznej stronie biustonosza, wokół obwodu), dzięki czemu biustonosz doskonale trzyma się w miejscu i nie zjeżdża w dół (nawet w tańcu), ważne jest aby nie był luźny w obwodzie bo może to skutkować jego ciągłym obsuwaniem się.

Biustonosz taki może nie sprawdzić się w przypadku posiadaczek obfitego biustu. Niestety, w takim przypadku ramiączka mogą okazać się niezbędne, dlatego warto w takim przypadku, najpierw rozejrzeć się za bielizną. Być może gorset okaże się doskonałym rozwiązaniem. Dopiero po znalezieniu właściwego rozwiązania, warto szaleć z sukienką.

 

Podziel się z innymi!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Google+Email this to someone

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


− 1 = sześć