Jaki stanik pod sukienkę bez pleców

Podziel się z innymi!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Google+Email this to someone

body-bez-plecow-www.ultimo.co_.uk_Sukienki bez pleców stały się ostatnio bardzo modne. W elegancki sposób pokazują kawałek kobiecego ciała. Jednak gdy kobieta chce założyć taką sukienkę pojawia się problem.

Jaki biustonosz będzie najlepszy?

Rodzaj biustonosza pod sukienkę z odkrytymi plecami zależy od tego jak wygląda sukienka, dokąd sięga dekolt i jaki jest twój rozmiar biustonosza.

1. Biustonosz samonośny – do dobre rozwiązanie dla kobiet z małym biustem. Biustonosz wykonany jest z silikonu i przykleja się do ciała. Z zewnątrz można wybrać model pokryty materiałem. Nie ma on ramiączek ani paska z tyłu.

biustonosz-silikonowy

pushup.pl-sklep

2. Jeśli masz nieco większy biust koniecznie powinnaś mieć ramiączka i biustonosz zapięty w obwodzie, aby biust miał ładny kształt i aby biustonosz nie odpadł. Dobrym rozwiązaniem są biustonosze z mocno obniżonym obwodem, zapinane wokół talii. Nim zdecydujesz się na taki biustonosz sprawdź, czy ramiączka nie wychodzą Ci na wierzch i czy wycięcie z tyłu nie jest na tyle głębokie, że i tak widać biustonosz.

intymna.pl-1 intymna.pl-2

3. Właściwą alternatywą dla biustonosz może okazać się body. Możesz znaleźć takie, które ma odpowiednio głębokie wycięcie z tyłu i odpowiednio ułożone ramiączka.

body-bez-plecow-www.ultimo.co_.uk_

Zarówno w body jak i w biustonoszu wyżej masz możliwość innego zapięcia ramiączek – na przykład na szyję. Sprawdzi się to przy sukienkach mocno wyciętych z boku.

4. Nie noś biustonoszy z silikonowym tyłem. Wcale nie jest on niewidoczny, a dodatkowo jest nieelegancki.

 

 

Podziel się z innymi!Share on FacebookPin on PinterestTweet about this on TwitterShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Google+Email this to someone

Tagi:

Komentarze: 2

  1. Anonim 21 marca 2016 at 18:49 Reply

    super post, tylko gdzie mozna takie body dostac? :)

  2. Monika 18 czerwca 2016 at 22:15 Reply

    Poszukuję dokładnie takie body, ktoś wie gdzie mozna zakupić??? :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


6 − trzy =